Την ημέρα των Αμερικανικών Προεδρικών Εκλογών ο Mac Pappas παρουσιάζει το τρίτο του hit με τίτλο “Τον λένε Τραμπ”, για τον υποψήφιο της καρδιάς μας! Υστερόγραφο: Ο MAC ΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ!!!
Δες κι αυτά
Mac Pappas show!
Απόσπασμα χωρίς ημερομηνία, μάλλον από τον Μάρτιο του 2007. Τα credits της ηχογράφησης στον Gianfranco MpritZola!Mac Pappas vs Ελληνοφρένεια: Άσσος!
Στις 11/11/16 η Ελληνοφρένεια την πατάει από τον Ελληνοαμερικάνο political advisor του Τράμπαρου μας, της Προεδράρας μας!!!Παρέμβαση Mac Pappas 5/10/16
O Mac Pappas νιώθει την ανάγκη να παρέμβει σχετικά με τα φλέγοντα θέματα της επικαιρότητας, τις αμερικανικές εκλογές και τον Στηβ Γιατζόγλου