Υπαρχουν δυο ειδη Ελληνων καταθετων σε ελβετικες τραπεζες: Οι τσιπηδες που στην κοπελια στο ταμειο ρωτησαν αγχωμενοι “σιγουρα δεν θα τα φορολογησετε, ε;” κι εμεις οι λαρτζ που της αφησαμε 3 χιλιαρικα πουρμπουαρ για να κερασει εναν καφε τις φιλεναδες της.
Οσο οι νεοι θα την βρισκουν απο το facebook και γενικως το πληκτρολογιο, τοσο θα αυξανονται οι 50αριδες ταριφες που θα μας λενε ερωτικες περιπετειες με μικρουλες καταληγοντας με φωνη 4 να εξηγουν το φαινομενο λεγοντας “αφου οι μικροι δεν τις πηδανε ρε, ειναι τεμπεληδες”.